No.9

21. srpna 2015 v 17:44 | T. |  Deník
Už to dokonce vypadá, že můj život je tak bezcennej, že když nemám žádný aférky, vlastně ani nemám o čem psát. Hádám, že je to dost přesný. Nebaví mě popisovat to, jak jsem byla 2 týdny na chatě s babčou. Co bych k tomu asi řekla?
Ráno jsem vstala, snažila se neumřít a šla spát.
Tak to šlo den co den. Ale řekněme, že to bylo hlavně tím vedrem, než že bych byla tak na dně. Měla jsem ale dost špatných chvil, kdy jsem usínala se slzama v očích a opravdu jsem se snažila to překonat jen tak, bez toho, aniž bych musela někoho prosit o pomoc. Docela se to i dalo. Až na to, že jsem si "pomáhala" jinak...
Takže jsem se k tomu vrátila, v plný míře...
Nevím, jak budu pokračovat dál. Párkrát jsem to udělala prostě jen kvůli tomu, že jsem měla pocit, že si musím ublížit, že potřebuju další jizvu. Už mi fakt hrabe.

V minulým článku jsem zmateně trapčila něco o tom, že chci, aby se do mě pan P. zamiloval. Nevím, proč jsem to psala. Nevidím žádnej moc velkej rozdíl v tom, jak to je teď, a jak by to bylo, kdybychom spolu chodili. Takhle jsem to měla už s jedním klukem, pořád tvrdil, že spolu přece nechodíme, jenže pro mě to bylo víc jako vztah než kdykoliv předtím. A to beru prostě jen to, jak se ke mně ten člověk choval.

Mám za sebou pár "vztahů", který opravdu ovlivnily mě a můj pohled na sex a lásku. Udělala jsem klasický chyby, hlavně u prvního sexu. Když jsem to vyprávěla panu P., nazvala jsem to tak, že jsem byla "zamilovaná". On řekl: "mladá a blbá". Nebo tak. Fakt jsem byla blbá a bez zkušeností, a když o mě najednou někdo projevil zájem, myslela jsem, že hned musím dělat všechno, co chce. Nevadí mi, když někdo chce sex a řekne to. Jenom mi kurva vadí, když někdo tvrdí, že vás miluje, aby se mohl s váma vyspat. Byla jsem dokonce pod zákonem. Řekněme, že o iluze jsem přišla ve chvíli, když jsem zjistila, že tenhle chlápek má stálou přítelkyni a (v tu dobu nedávno) se jim narodilo dítě. Byla jsem znechucená a okamžitě to ukončila, zlomilo mi to srdce, fakt žejo. Protože jsem si najednou uvědomila, co všechno jsem udělala špatně, že jsem se nechala využít. Navíc bůhví kolik holek takhle šukal.
Takže řekněme, že teď jsem ráda za upřímnost, bez předvářky říct, co člověk chce, čeká, co může nabídnout, bez lží.
Nechápu, jak mi mohlo přijít normální, že když mě viděl podruhý v životě, tak jsem se nechala zatáhnout do bytu a už se pustila do nějakejch věcí kolem sexu. Nechtěla jsem. Ale nebránila jsem se. Myslela jsem si, že tak je to správný, vyhovět mu. Ve skutečnosti jsem toho člověka vůbec neznala, věděla jsem jen nějaký info, co jsem našla na internetu, protože byl relativně známej, divnej, americkej básník.
Opravdu toho lituju. Už hrozně dlouho. Ale stalo se. Byla to zkušenost, která mě dost poučila.
Teď se mi dělá vyloženě blbě, jen si na něj vzpomenu, na to, že se mě dotýkal, ještě hůř, že i já jeho. V tu dobu mi to přišlo všechno fajn, v rámci možností teda, ale teď s odstupem času si pamatuju jenom ty chvíle, kdy jsem brečela kvůli němu. Je mi z něj fakt blbě.

Tyjo, to bych neměla psát o těhle věcech, pokud se nechci pozvracet tady.

Chtěla jsem říct něco o tom, jaký je to plus znát pana P. Protože ačkoliv už v mým ústavu neučí, ještě ho úplně neodstřihli, tak mi třeba už poslal předběžnej rozvrh. Připadám si docela výjimčně, když jsem jediná, kdo má k tomu přístup a záleží jenom na mě, kdo se k tomu dostane dál. Resp. dostat se k tomu může jenom pár lidí, protože ostatním by se velmi těžko vysvětlovalo, jak jsem se k tomu dostala vlastně já... I když je mi to možná i trochu šumák. Většina lidí je na něj teď nasraná, protože jim dal horší známky na konci roku, protože on byl moc hodnej a tak si začali moc dovolovat a dost ho naštvali. Takže by byli na mě taky nasraný, ale mně to ani moc neva, protože stejně s nima nemám kdoví jaký vztahy. Ale jednu holku by to vyloženě dopálilo, kdyby věděla, že s ním teď něco mám. I když právě ona měla to privilegium, že se do ní zamiloval... jenže pak zjistil, že je to bezcitná mrcha. Že se nad všechny moc povyšuju, že si myslí, že musí mít taky něco extra. A tak jí nechal. Když se chovala, že ho nechce. A pak se chovala jako, že je jí to úplně šumák. A pak jednou udělala opilou scénu a ukázalo se, že jí to jedno není, že jí to sakra vadí, že jí nechal. Prej už jí nechce, když je mrcha. Radši nějakou normálně hezkou holku, co je v pohodě. A to jsem jáááá. lol. jenže do mě zamilovanej není, ale to asi úplně nepotřebuju, když já do něj taky ne. Je na mě hodnej v rámci možností, nikdy mě neignoruje, ještě mi platí pití, hezky mě objímá, líbá a zas tak moc na nic nespěchá. Rozumíme si.

Což mě přivádí k tomu, že se mě nepřímo zeptal, když byl vyprovokován, jestli s ním už chci spát; že si to ale mám rozmyslet, jestli fakt chci nebo ne. Na to dostal odpověď, která neznamenala vůbec ani jo, ani ne.
Akorát že i jeden z důvodů, proč ještě ne, je to, že bych byla radši, až se mi aspoň trochu zhojí...ruka.
Teď se bavíme prakticky 2 měsíce, což je docela dlouho, když se to tak vezme. Kdybysme se vídali třeba 2x do týdne, tak bych to brala tak, že už čeká dost dlouho a pořád mu to ještě nevadí, tak bych do toho klidně šla, akorát že my jsme se viděli akorát 2x. Jako jo, prakticky nebyl v Praze, a když jo, tak jsem tam třeba nebyla já, ale přeci jenom řekněme, že pokud by vyloženě chtěl, mohl si čas udělat... No co. Od příštího týdne ho budu mít dost blízko, tak snad se budeme vídat víc a uvídím, co dál teda. Včera jsem se bavili trošku a trapně usínajíce jsem se zeptala, jestli se spolu někdy podíváme na nějakej film. a prej, že můžeme se smajlíkem. Takže to bude jak všechny ty meme "he said Netflix and chill". akorát jsem to teda řekla já. a nechtěla bych hned sex, když se jdu podívat na film přeciiii. Jako jo, jediná možnost, jak se u něj můžeme dívat na film, je v posteli a hádám, že to bude pro něj až moc velký pokušení... Tak nějaký mazlení... Třeba to, co děláme teď ve stoje, přesunout do postele?
já jsem fakt píča hele. lol. bože.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama