No.8

7. srpna 2015 v 12:04 | T. |  Deník
Zřejmě začínám přehodnocovat svoje dosavadní postoje. Teď
jsem si přečetla pár svých prvních článků a teď už to zase vidím jinak. Ten nápad vlastně ani není z mojí hlavy, na nic takovýho bych ani nepomyslela. Ne že by mi to vadilo, jen mi to přišlo nemožný.
A pak mi bývalej milenec poradil, ať zkusím v něm probudit nějaký city, než s ním budu spát. Protože pokud dostane všechno hned naservírovaný, nic víc se z jeho strany nejspíš nedostaví.

Těžko říct, jestli to je pravda, jestli to aplikovat zrovna na pana P., kterýho chození nebaví, jdou mu hlavně vztahy založený na sexu a nechce se zamilovávat, protože ty, do kterejch opravdu byl, se ukázaly jako bezcitný mrchy. Vlastně je to jednoduchý, prostě mu nedovolit nic, co by vedlo k nějakýmu fyzickýmu uspokojení, prostě ho nepustit na další metu zatím. Neuspěchat to. Můžeme chodit pít, povídat si, smát se, vtipkovat, objímat se, líbat se, ale to je zhruba tak všechno. Nemůžu říct, že by mě to nějak extra trápilo. Ať se pořádně snaží, ať to není jen tak.
Na druhou stranu, zatímco já si tady spřádám takovýhle plány, nemám ani tušení, co se mu honí hlavou. Možná zrovna přemýšlí o nějakým šetrným způsobu, jak mi sdělit, že to byla chyba, že byl trochu opilej... A že od února s nikým nespal.

Ani nevím, jestli ho vůbec ještě někdy uvidím a zároveň přemýšlím, jak to udělat, aby chtěl teď jenom mě a byl se mnou rád, a objímal mě rád. A líbal mě rád. A díval se se mnou rád v posteli na filmy, když bych vedle něj byla stočená do klubíčka. A aby byl rád, kdybych mu usnula s hlavou na rameni...

Najednou zním úplně jinak než před měsícem. Pomalu ale jistě mu propadám. Nevím, jestli je cesty zpět. Hádám, že spíš ne, tak můžu zkusit tuhle strategii. Když na mě bude tlačit, není to ono.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama