No.5

3. srpna 2015 v 10:42 | T. |  Deník
Po docela dlouhý době jsem si konečně našla moment na to, abych se mohla podělit o události uplynulých dní. Asi je i dobře, že jsem čekala až doteď, protože včerejšek zas s věcma hodně zamíchal a dalo by se říct, že je snad i vrátil do starejch kolejí. snad.

Když jsem psala minulej článek, připravovala jsem se na pivo s V., když v tu chvíli mě nenapadlo nic lepšího, než přizvat i pana P., který se akorát vracel do Prahy. Nebyl žádnej problém. V. se s panem P. bavila normálně snad ještě víc jak já, několikrát spolu už na pivu byli, i když v tom nebyl ani žádnej postranní záměr, protože, jak mi pan P. pověděl, s ní by nespal.
Řekněme, že nervozitou jsem myslela, že se pozvracim ještě než jsem vůbec měla něco upito. Nejhorší bylo to čekání, než přišel. Asi půl hodiny po nás. Zjistila jsem, že konverzace ve třech můžou bejt docela zapeklitý. Nutný je nadhodit nějaký neutrální téma, protože mě sice napadaly věci, o kterých jsem měla chuť se bavit, ale musela jsem pořád přemýšlet, jestli to oba ví, abych neprokecla o sobě něco víc než je zdrávo. Dost témat jsem vypustila. O půlnoci nás V. opustila, aby stihla poslední metro. Na otázky pana P., kdy to mně jede, jsem opile vyblekotala, že fakt nemám tušení. Fakt mě nenapadlo se dívat, kdy jezdí poslední metro. A co teprve noční tramvaj! O půlnoci už jsem měla bejt doma.
Když V. odešla, pan P. si prakticky hned přisedl vedle mě a obejmul mě kolem ramen. nebo tak nějak. už to jsou 2 týdny, co čekáte. Abych tuhle část zkrátila, začali jsme se líbat, strávili jsme tak asi půl hodiny, když mě upozornil na to, že mi zvoní mobil. Máma. Kde prej jsem. Na cestě, mami, přece. Pak mi to v půli věty položila, tak ok, řekla jsem si.
Měla jsem štěstí, že pan P. už měl pečlivě nastudovaný noční tramvaje ke svýmu budoucímu bydlení. i když možná čekal, že mě tam bude muset odvádět.
Asi v 12:40 jsme se zvedli, zavrávorali, že teda půjdem, když v 12:44 jede tramvaj. Musím říct, že ten běh, aby nám neujela, mě docela probral. Jenom jsem málem nabourala do nějaký značky, ale vybrala jsem to. Haha.
Celou cestu tramvaji jsem na něj byla nalepená s tím, že byl na dotek přijemnější než tyč. já jsem tak vtipná dneska.
Málem jsem na něm usnula. Na Lazarský jsem vyblekotala "tak ahoj" a vypadla z tramvaje, až pak jsem zjistila, že vystoupil se mnou. Zpátky v hospodě mi opakovaně tvrdil, že teďkon ještě nepojede přece se mnou.
Pořád jsem čekala, že třeba nastoupí zpátky do tý tramvaje, i když jsem neměla ani ponětí, jak se jede v noci do Holešovic. Když ta tramvaj odjela, trochu mi došlo, že asi pojede se mnou. Těch čtvrt hodiny, co jsme čekali na další spoj, jsme strávili u stěny. Teda, on opřenej o stěnu. Proč bych se o ní měla špinit já přece. Lepší opřít se o 88 kg svalů.

Asi to zkrátím.
Dovedl mě až domů, kde jsme před domem strávili asi půl hodiny muchlováním. Stejně jsem už šla pozdě. O 2 hodiny.

Tohle všechno zní jako že to míří přesně tam, kam to mířit mělo. Ne směrem na vztah, ale takový nezávazný kamarádský sexuální vztah. Haha. On na vztahy není obecně, já mám teď těch keců o lásce plný zuby, protože mám zkušenosti jenom s takovejma čurákama, že než se do něčeho takovýho znova pustím, bude to trvat dlouho ještě.
Líbí se mi, když mě objímá. Musím říct, že i třeba jen za tohle jedno setkání mě objímal víc než kdokoliv jinej za celej můj život. možná dokonce i víc než všichni ostatní dohromady.

Řekněme, že tohle zní ideálně.

A přišel pátek.
A střízlivost.

A kecy, že není připravenej mít něco s holkou o 10 let mladší, že si to dřív neuvědomil, když jsme si hlavně psali. Že si neuvědomil, jak mlaďounce ještě vypadám. Že za jeho strany potřebuju ještě tak rok, dva, než ze mě bude žena. Že by si připadal jak pedofil.tady to ukončím a vy se můžete těšit, jak to šlo dál. protože pak byly ještě 2, skoro 3 týdny...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karkulka17 Karkulka17 | Web | 3. srpna 2015 v 14:14 | Reagovat

jooooo :-D já chci vědět jak to dopadlo... prosím napiš mi na můj blog. M"žeme se spřátelit a já pak neztratím tvou adresu a apk to budu moci dočíst :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama