No.11

25. srpna 2015 v 15:53 | T. |  Deník
Pomalu ale jistě se smiřuju s tím, že od přístího týdne začne peklo. Peklo takový, že se z toho za pár dalších tejdnů složim. Ale buďme pozitivní - aspoň si od toho zas odpočinu.

Ne, teď vážně, nevím, co dělám se svým životem. Co jsem udělala za celý prázdniny? Jen setinu toho, v co jsem doufala. Posledních pár dní zvládám jen vstát, lehnout si na pohovku a poslouchat písničky, případně si pustit nějakej seriál. Do toho se teda ještě nutím jíst. Nemám hlad, chuť, ani si nemyslím, že bych měla. Dělám to jenom kvůli mý rodině, která je posedlá tím, že kontroluje kolik toho sním, abych náhodou nezhubla. Dle nich bych měla přibrat nejmíň 5 kilo. LOL. V nejlepším případě 10.
Ale tohle je taková ta klasika. Vymyslet problém, kterej neexistuje, místo toho, abyste museli čelit něčemu opravdovýmu.
Můj problém je to, že jsem si třeba dneska asi 20x pořezala ruku. Jenže to je snažší ignorovat a soustředit se na vymyšlenej problém, což mě teda ještě ke všemu dost vytáčí, protože když do mě někdo cpe jídlo, když už nemůžu, je mi z toho akorát blbě a fakt se mi nechce jíst víc.
Já nemám problém s anorexií sakra. Mám málo kilo, jenže můj důvod, proč moc nejím, je prostě to, že nemám hlad, je mi blbě, nemám chuť. Můj cíl není zhubnout. Jenže to je pro ty ignoranty moc těžký pochopit.
Pochopit, že nemám hlad, protože mám deprese a umírám a zabíjím se, ničím se.

No to je jedno. Sorry, tomu kdo tohle čte.
Nestojí to za to.

Zas mám pocit, že by na tom všichni byli líp beze mě. Nikoho bych neotravovala. Nikdo by nemusel ode mě dostávat trapný zprávy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rylandia Rylandia | 26. srpna 2015 v 13:13 | Reagovat

Co jsem udělala za celý prázdniny? Jen setinu toho, v co jsem doufala.
- Neboj, nejsi sama, já to mám stejně :-D To bylo plánů a odhodlání, ale skutek utek :-?

Vymyslet problém, kterej neexistuje, místo toho, abyste museli čelit něčemu opravdovýmu.
- Toto se mi děsně líbí - v jedný větě jsi zobrazila celej dnešní svět...

A neřež se prosím tě! Fakt ne, nic na světě ti nestojí za to, aby sis kvůli tomu ničila vlastní tělo! A neboj se, tyhle depky přejdou, uvidíš, že ve škole bude fajn :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama