No.1

14. července 2015 v 13:23 | T. |  Deník
Musím říct, že tohle je můj už asi třetí blog. Za zmínku snad stojí, že od posledního uplynuly tak dva. tři roky. už si ani nejsem jistá. Důvod, proč se k tomu po dlouhé době vracím, je to, že počet mých problému nějak moc narostl a mně pomáhá se z toho vypsat. Je mi jedno, jestli to budou výkřiky do prázdna nebo jestli to opravdu někdo bude číst, na tom nezáleží. Jenom to ze sebe potřebuju dostat, a když vím, že lidi kolem mě nejsou zrovna úplně schopní takový řeči poslouchat, nezbejvá mi úplně jiná možnost.

Další věc je to, že jsem docela zvědavá, jestli nějaký lidi, co četli moje dřívější blogy, poznají, že jsem to zase já. Zase. Mám takový určitý styl života, psaní a všeho dalšího, že by se to snad dalo. Přestože za posledních pár let jsem se dost změnila - propadla depresím, začala se sebepoškozováním, snad i úspěšně skončila po roce a něco, měla pár vztahů, přešla na jinou školu, začala se učit španělštinu, a teď se blížím směrem k maturitě.

Teď jsem zkusila tady na blogu vyhledat svojí bývalou přezdívku. Ani jsem nevěděla, že to bylo tak dlouho. Mívala jsem docela slušnou reputaci, i když moje básničky byly jenom nějaký splašky, ale deníky... ty budou asi dost podobný, jsem pořád stejnej člověk, i když mě za tu dobu ovlivnilo hodně věcí a lidí. Můžu se snažit k něčemu se vrátit, jenže si nemyslím, že by to mělo cenu. Já jsem teď jen hrozně nešťastnej člověk, je mi jedno, že to zní pateticky a sebelítostivě, jenom vím, že je to za celou tu dobu prostě fakt.

Jediná věc, o kterou tady žádám, odpusťte si prosím všechny nadávky, urážky a jakýkoliv hejty. Jsem na tenkým ledě a už teď to pode mnou nějak praská, takže nepotřebuju, aby mi někdo ještě pomohl vrátit se do starejch, zajetejch kolejí.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 14. července 2015 v 20:46 | Reagovat

Z tvého textu jsem moc nepoznal, kdo jsi, jedině kdybys mi dala odkaz na dřívější blog, pokud ještě existuje a není smazaný. Můžeš mi taky napsat do Zprávy autorovi a uvidím to jen já. Každopádně tě zdravím a přeji ti aby se ti na blogu líbilo. :-)

2 T. T. | Web | 15. července 2015 v 12:12 | Reagovat

[1]: Už není, ale to neva, že nevíš. Třeba časem. Anebo ne, ale na tom nezáleží, stejně už jsem dávno jiná:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama